Yayın Akışı Türkiye Saatine Göredir.


28 Ekim Çarşamba

20:00 Darüşşafaka - Oostende

FIBA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Tivibu 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Krasnodar - Chelsea

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Başakşehir - Paris Saint Germain

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:30 Limoges - BC Igokea

FIBA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Tivibu 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:45 Luton – Nottingham Forest

İngiltere Championship
Linkler: Dazn 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Sevilla - Rennes

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 B.Dortmund - Zenit

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal Max 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Club Brugge - Lazio

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Bein 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Juventus - Barcelona

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Ferencvaros - Dinamo Kiev

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Manchester United - Leipzig

UEFA Şampiyonlar Ligi
Linkler: Kanal 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!
29 Ekim Perşembe

20:00 CSKA Moskova - Valencia Basket

THY Euroleague
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:00 Zenit Basket - Panathinaikos

THY Euroleague
Linkler: Kanal 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 AEK Athens - Leicester City

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Zory Luhansk - Braga

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 AC Milan - Sparta Prag

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Bein 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Lille - Celtic

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Karabağ - Villarreal

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Sivasspor - M.Tel Aviv

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 LASK - Ludogorets

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Antwerp - Tottenham

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 CSKA Moskova - Dinamo Zagreb

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Feyenoord - Wolfsberg

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Dazn 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 Crvena Zvezda - Slovan Liberec

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Dazn 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:55 KAA Gent - Hoffenheim

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Bein Haber
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:05 Maccabi Fox - Fenerbahçe Beko

THY Euroleague
Linkler: Kanal 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 AS Roma - CSKA Sofya

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Cluj - Young Boys

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Tivibu 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Arsenal - Dundalk

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Molde - Rapid Wien

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Dazn 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Slavia Prag - B.Leverkusen

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: NBA TV
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Real Sociedad - Napoli

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Benfica - Standard Liege

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Bein 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Granada - PAOK

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Sky 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Rangers - Lech Poznan

UEFA Avrupa Ligi
Linkler: Kanal Max 2 HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Real Madrid - Bayern Münih

THY Euroleague
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!
30 Ekim Cuma

19:00 Balıkesirspor - Adanaspor

Spor Toto 1. Lig
Linkler: Kanal Max
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:00 Khimki Moskova - Kızılyıldız

THY Euroleague
Linkler: Kanal 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:00 Karagümrük - BB Erzurumspor

Spor Toto Süper Lig
Linkler: Kanal 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:00 Trabzonspor - Kasımpaşa

Spor Toto Süper Lig
Linkler: Kanal 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:30 Fortuna D – Heidenheim

Almanya Bundesliga 2
Linkler: Sky 1
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

20:30 Hamburg – St. Pauli

Almanya Bundesliga 2
Linkler: Sky 2
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

21:00 Olympiakos - Anadolu Efes

THY Euroleague
Linkler: Bein Haber
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:30 Schalke 04 - Stuttgart

Almanya Bundesliga
Linkler: Sky 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:30 Baskonia - Barcelona

THY Euroleague
Linkler: Kanal 5
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

22:45 Coventry - Reading

İngiltere Championship
Linkler: Kanal 3
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Eibar - Cadiz

İspanya La Liga
Linkler: Kanal Max HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Marsilya - Lens

Fransa Ligue 1
Linkler: Bein 4
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:00 Wolverhampton - Crystal Palace

İngiltere Premier Lig
Linkler: Kanal 9
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!

23:30 Pacos Ferreira – Porto

Portekiz Primeira Liga
Linkler: Kanal Max 2 HD
Twitter: Twitter'da bizi takip etmeyi unutmayın!